نتایج جستجو برای عبارت :

جک اواردم براتون

چند تا فیک جدید براتون اواردم که تازه دانشون کردم و هنوز هم نخوندمشون
فقط یکیشونو خوندم که عالی بود و اسمش Step Sister هستش....و 9 پارته و هر کدوم جدا جدا هستن 
ولی به هر حال میزارم براتون:
دانلود لینک زیر:
http://s4.picofile.com/file/8363648634/5.rar.html
اگه نتونستین از فایل rarدرشون بیارین بگین تا یادتون بدم
برای کسی وقت بزارید که براتون وقت میزارهبرای کسی بمیرید که براتون تب کنهاین مثل درستی استارزشمندی خودتون رو در هر شرایطی حفظ کنیدبدونید اگر در رابطه ای باشید که برای طرف مقابلتون مهم نیستید، فقط وقتتون رو تلف کردیدچون اون هیچ آینده ای رو برای این رابطه متصور نیستملاک تشخیص اش هم وقت گذاشتنهصرف وقت و زمان برای یک رابطه، سنگ محک اینه که اون آدم شمارو دوست داره و میخواد با شما ادامه بدهنه اینکه از رو شیکم سیری رفتار کنه و عین خیالش نباشه
طراحی یار یه وبلاگ شخصیه که تو زمینه طراحی گرافیکی مثل طراحی کارت ویزیت ، طراحی بروشورطراحی کاتالوگ و ... سعی میکنه مطالبی رو به شما آموزش بده،سعی میکنیم اخبار مختلف تو اینزمینه رو در اختیار شما بذاریم و مطالبی بذاریم که براتون مفید باشه.
تو این مسیر سعی میکنیم از سایت های بزرگ طراحی، مثل لیندا، یودمی، جی اف ایکس و سایت هایتبلیغاتی مثل چاپ آقا و جلوه نما و ... هم براتون مطالب رو انتخاب کنیم و بذاریم براتون.
لطفا همراهمون باشین.
از چی بگم براتون؟
از عیدی که میگن آجیل توش تحریمه؟
از عیدی که میگن قراره آخرین فصل گیم آو ترونز بیاد؟
از عیدی که قراره کلی فیلم جذاب اکران بشه؟
از عیدی که تا حدود هفدهم تعطیلیه؟
از عیدی که هنوز هیچ خریدی براش نکردم؟
از چی بگم از چی نگم براتون
خب من خواستم که تبریک این روز قشنگ رو به شما ها هم بدم و یه هدیه باحال هم براتون دارم همینطور فکر کنم بانگتان ها هم براتون هدیه آوردن(ام وی جدیدشون)خلاصه من از ته دل برای همه ی شما ارمی ها خوشحالم ‌براتون ارزو های خوب و قشنگ دارم.
برای گرفتن کادو هاتون بیاین ادامه.
ادامه مطلب
سلام براونی های گلم مخصوصا اونی لیندایی که حسابی زحمت افتادی با اینکه کنکوری هم بودی ببخشید اونی واقعا:(بچه ها دیگه نمیرم کککک
اومدم بازم با پستام سرتونو ببرم 
اونی های گلم خدایی اینقدر دلم براتون تنگ شده بود که نگین :(
بچه ها الان هم میخوام یه پست بزارم براتون که حال بیاین تلافی ایم چند روزه که نبودم  ♥

راستی اونی محدثه توکجا میخوایییی بریییی؟
گفتی شنبه میای باید بیای حتماااا
خب بچه ها گوسفند قربونی من کو؟ هااا؟ ...ککک

اونی هام براتون یه پس
مدتیه میخوام یکی رو بهتون معرفی کنم
اگه مشکلتونو دقیق و شفاف براش بنویسین و بهش بدین یه جوری براتون راه حل میده که انگشت به دهن بمونید
اصا یه کم که بهتون گوش کنه راحت میفهمه دردتون چیه؟
همه کاری هم از دستش برمیاد براتون انجام بده
پشتیبانم داره ها
منتها باید برید سراغش
ادامه مطلب
با سلام خدمت دوستان
به دلیل ایجاد مشکلاتی در ساخت سرور و کمبود وقت نتونستم پکیج هارو براتون قرار بدم
اما در اسرع وقت پکیج هارو میزارم و اینکه قیمت این پکیج ها حدود 300 400تومانی هست ولی ما براتون رایگان قرار میدیم.
***شکیبا باشید***
دلم می خواد براتون بنویسم وقت ندارم 
داستان بنویسم گرفتاری دارم 
نمونش یک هفته جون کندیم حسن عباسی رو دعوت کردیم هیئت ولی دستگیرش کردن کلا همه چی بهم خورد 
براتون از متاهلی بگم و بدونید چه دنیایی جالبیه خوب مجردید و این مسائل خیلی شخصیه 
خلاصه کارم شده بیام هیی مطلب بخونم نظر بدم 
ولی خوش میگذره 
به من داره خوش میگذره شما رو نمی دونم 
سعی کنید تو بدترین روزای زندگیتون خوش بگذرونید 
می خوام چیزی را براتون بنویسم که احتمالا شما هم با این نوع رفتار برخوردهایی داشته اید. حتما مثالهایی هم در این مورد در ذهنتان هست ولی با این وجود دوست دارم براتون بنویسم. غرور تا حدی خوبه و وقتی که از حد خارج میشه مخرب است. بعضی وقتها این تخریب فقط خود طرف و بعضی از افراد دور و بر او را تحت تاثیر قرار می دهد و بعضا تخریب حاصل از 
ادامه مطلب
دوستان عزیزم درود (برگشتم 3 ساله هم پاک هستم)
امروز خیلی اتفاقی اومدم توی وبلاگی که تقریبا 3 سال پیش ساختم تا مراحل ترکم رو براتون بنویسم و دیدم هزاران کامنت مثبت ، هزاران پیام انرژی مثبت دریافت کردم از کسایی که ترک کردن ، از کسایی که میخوان ترک بکنن .
حتی از مادر ها ، خواهر ها ، همسر ها پیام گرفته بودم که ایکاش پسر من ، برادر من ، همسر من مثل شما اراده ترک داشت ، عزیزانم تمام ادمها میتونن اعتیاد به این لعنتی رو کنار بزارن .

بزارید براتون تعریف
سوالات ریاضی هشتم سال 96

در این مطلب از وبلاگم براتون سوالات ریاضی 
مرکز سنجش مجتمع نخبگان برای خرداد ماه سال 96است

جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

حجم 2.16 مگابایت

دانلود 

امیدوارم نمونه سوالات خوبی براتون گذاشته باشم
در این پست از وبلاگم براتون سوالات انگلیسی نیمه اول سال 97 رو گذاشتم سوالات خوبیه اگه کم و کسری داشت ببخشید

جحت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید

حجم 511کیلوبایت

دانلود

امیدوارم از نمونه سوالات خوشتون اومده باشه
در آینده سوالات بهتر بیشتر درس های دیگر رو براتون میگذارم
با سلام خدمت دوستان عزیز
در این وبلاگ قصد داریم تا از تجربیات خود به همراه عکس و کلیپ های اموزشی همراه با ایین نامه ها و نکات نظام مهندسی مربوطه براتون بگیم
امیدوارم که مفید باشه براتون
همچنین میتوانید پیج اینستاگرام ما رو هم دنبال کنید  
https://instagram.com/civil_construction__?igshid=14wvw4wf8li5s
+ قطعا بچه ی خوبی براتون نبودم ، اینو می دونم که اخلاق خیلی خوبی ندارم و کارام خیلی براتون اذیت کننده ست .
+ به همین خاطر سعی میکنم کمتر بیام و دور باشم البته ک بعضی وقتا از پشت تلفن هم میدونم که ازم دلگیر میشین ولی دور بودن بهتره و عوارضش کمتر ...
+ دیگه واقعا باید کار کنم چون نمیتونم اینجوری ادامه بدم و پول بگیرم ...تابستون ؟ یه سال ؟
+ این بار که برگردم مطمئنم دعوا های زیادی خواهد بود ، مشاوره ، گریه ، و سردرگمی ...
یکی از بهترین کتاب هایی که معرفی میشه در زمینه کدنویسی تمیز و بهینه کتابیه که میخوام براتون لینک دانلودش رو قرار بدم. امیدوارم به دردتون بخوره .راجع به کدنویسی تمیز سر فرصت ان شاءالله براتون میگم.زنده باشید و عزیز.برای دانلود این کتاب اینجا کلیک کنید.
مژده   مژده
این با همه فرق دارد
شارژ ویژه همراه اول کاملاریگان
 فقط برای دریافت شارژکافیه است کد 114701را به سر شماره 309203ارسال کنید و در مرحله دوم کدی را که براتون میاد به همون سرشماره یعنی 309203ارسال کنید
پس از ان بسته براتون فعال میشه و کاملا رایگان میباشد
⚡شانستون رو امتحان کنید⚡
هیچ کس تنها نیست   همراه اول
‍‍‍نشر دهید تا دوستانتان نیز سهیم شوند‍‍‍
اگه یه روز همه ی دنبال‌کننده های این وبلاگ رو حذف کردم و اونایی که دنبال می‌کنم رو هم دیگه دنبال نکردم (و احیانا آدرس رو هم عوض کردم)، به بزرگی خودتون و وبلاگاتون ببخشید. مشکل از شما نبوده. من به اینجا پناه آوردم(!) و اگه حس کنم حریمم داره حفظ نمی‌شه یا آزادی عمل حداقلی رو ندارم، هر طوری شده برش می‌گردونم. اگه بازم براتون سوال شد که چرا این کارو می‌کنم بیاین براتون توضیح بدم. حوصله جمله بندیش رو ندارم الان بنویسم.
دلم گرفته از زمونه دلخورم
بذار واست گلایه هام و بشمارم.... 
کجایی؟
این شب ها رو کجا سپری میکنی؟
چقدردلم میخواد بیشتر بشناسمتون
چقدر دلم میخواد باهاتون رفاقت کنم
چقدر دلم میخواد باهاتون رفت و امد کنم
خیلی دلم میخواد همه کارهام و به شما هدیه کنم.... 
حتی دلم میخواد براتون سرباز پرورش بدم... 
شاید عمرم کفاف نده ببینمتون ولی دلم میخواد یه نسل عاشق شما از خودم بجابذارم... 
دختر بدی بودم براتون ولی شما بابای خوبی بودی برام... 
میشه نگاهم کنین
میشه دستم
سلام بچه ها حالم خوب نبود یه چند تا جک خوندم شاید بهتر شم...نشدم ولی گفتم بزارم براتون :)

نمیفهمم چرا وقتی زبونتو تصادفی گاز میگیری درد میگیره ولی از عمد ک گاز میگیری درد نمیگیره

حتی نمیفهمم چرا الان شما دارید اینکارو میکنید 

////////////////////////////////////////////////////////////////////

قابل توجه دخترایی ک منو از دست میدید!!!

یعنی لگدی ک شما به بختتون زدیدو بروسلی به حریفاش نمیزد

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
یه بارم نامزدم با
دوستان عزیز دوست دارید تو چه زمینه براتون مست بذاریم 
۱) معرفی سریال کره ای ( نام ببرید )
۲) گالری بازیگران خانم( نام ببرید )
۳) گاری بازیگران مرد ( نام ببرید ) 
۴) بیوگرافی بتزیگران ( اگر مد نظر دارید نام ببرید ) 
۵) میکس و سکانس های برتر 
۶) دیالوگ های مانگار 
۷) جشنواره های و نظر سنجی ها 
۸) پسترو عکس  های کی پاپ ها و اعضا
۹) سری تصاویر + توضیحات گوتاه ( نقد تصویری ) 
سلام دوستان این پست رو گذاشتم چون می خواستم بگم که در آینده ی نزدیک از سفر هایی که رفتم (چه در ایران و جه در خارج از ایران) براتون بگم کارهایی که باید انجام بدین ویا جاهایی که برین، مرکز های خریدخوب و رستوان ها خیابان های جالب رو براتون میگم اول از  داخل ایران شروع می کنم  و بعد با هم به خارج از کشور سفر می کنیم با من همراه باشید وبلاگم رو به دوستاتون معرفی کنید.
ارزوی بهترین ها برای شما
دانلود سوالات ریاضی هشتم خرداد 97-98
در این مطلب از وبلاگ براتون سوالات امتحان ریاضی یکی از مدارس اصفهان رو آماده کردم که سوالات خوبیه و می تونید در ادامه مطلب دانلود کنید.
جهت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم: 535 کیلوبایت

دانلود

امیدوارم نمونه سوالات خوبی باشه براتون.
یادتونه یه روز نوشت چند مدت پیش.از یه همکلاسی که سر کلاس خوابید و هر و پف و اینا 
جمعه این هفته بله برون همون.تالار هست و همتون دعوتیم.ااین مدت خواستگاریش تا خود بله برون فقط و اینا میخونیم تو مدرسه که حفظ بشیم اونجا خانواده داماد بترکونیم
اینقدر ذوق مرگم که منم براتون

حالا میام اون هم براتون تعریف میکنم.هم مجلس و امروز که برف اومد و تو حیاط مدرسه برف بازی کردیم.فعلا بای بای
تابحال براتون پیش اومده که یه اتفاق، یه موقعیت یا یه آدم و پشت سر بذارید ولی هرازچندگاهی ولی باز براتون تکرار شه، بهتون یادآوری شه یا به یه شکلی انگاری همیشه هست و هرچقد سعی میکنید که ازش بگذرید نمیشه .
تابحال به این فکر کردید ته این زنجیر ممکنه به کجا ختم شه؟ برای هرکسی میتونه متفاوت باشه . شاید من بعد چهار بار روبرویی دست به یه کار عجیب برای خلاص شدن ازش بزنم و یکی دیگه تا آخرین روز زندگیش سعی کنه نادیده‌ش بگیره .
تابحال به این فکر کردید اولی
حتما براتون پیش اومده که بخوایید برای نصب یه نرم افزار یا استفاده از یه خدماتی آدرس ایمیل بدین و دوست نداشته باشید که آدرس ایمیل اصلی رو در اختیار سایت بذارید چون بعدا کلی اسپم و تبلیغات براتون میاد.در یه همچین مواردی از سایت زیر استفاده کنید. سریع و راحت
آدرس:
https://temp-mail.org/en/
سلاااااااااااااااام سلاااااااااام سلااااااااام سلااااااااام خوبید؟ منم خوبم! جونم براتون بگه که اومدم یه خواهشی بکنم از تمام کسانی که وبلاگ منو می خونند لطفا اگه زحمتی نیست یه نظر کوچولو برا من با هر اسمی که دلتون خواست بذارید و اسم شهرتونم بنویسید حالا بعدا علتشو بهتون می گم الان خیلی فرصت ندارم باید زود برم بعدا می یام توضیح می دم می دونم براتون زحمته ولی منو به بزرگی خودتون ببخشید و این زحمتو متقبل بشید از دور روی ماه تک تکتونو می بوسم
همینطور که میدونید من سربازی هستم اونم توی جزیره سیری
روز شمار سربازی من داره به حرکت در میاد تا آخرین روز ها رو برای من تاریخی کنه.
پس وقتی از آخرین حضور توی جزیره سیری و پایان سربازیم برگردم ( ان شاء الله ) ، 40 نوشته رو که هر روز می نویسم براتون منتشر می کنم.
اتمام سربازی من یه شروع بسیار جالب خواهد داشت که اونو اگه زنده بودم براتون مطرح میکنم از یه فرصت بسیار جالب و مهم
دانلود سوالات مطالعات پایه هشتم دی ماه 97
در این مطلب از وبلاگم براتون سوالات مطالعات پایه هشتم رو براتون گذاشتم برای یکی از مدارس کرج امیدوارم که خوشتو بیاد در ادامه مطلب می تونید  این نمونه سوالات رو دانلود کنید 

جحت دانلود روی لینک زیر کلیک کنید 
حجم فایل ۱۸۹کیلوبایت 
دانلود

امیدوارم که از این سوالات خوشتو اومده باشه 

سلام بچه ها 
داخل مطلب قبلی یه سایت واسه جستجو معرفی کردم ولی نمی دونم چرا به محض معرفی ما چند ساعت بعدش سایته بسته شد 
ایشالله کخ ربطی به ما نداشته باشه و بر اثر معرفی کردن ما فیلتر نشده باشه به  هر حال باز یه سایت درست کردم این بار واستون تا بتونید ازش استفاده کنید 
امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره 
/http://ahmadh.parseek.ir
براتون کار می‌کنه؟؟
یه آره یا نه هم بگید کافیه ها
اگه لینکه براتون کار نمی‌کنه رو تصویر بزنید :)
به نام خدا
و درود بر محمد(ص) و خاندان مطهرش...
و به سرعت برق و باد، تعطیلات قبل نوروز و بعد نوروز تموم شد
و بسیاری از ماها در خواب به سر می بردیم، حالا بعضی ها، کاری کرده اند، دستشون طلا.
و ان شاالله سال۹۸ به شیرینی زیاد و تلخی کم، تموم بشه.
و در کل، من آرزوم براتون به عنوان عزیز دلتون اینه:
«سخت ترین کارها به جونتون بیفته و بتونین با تلاش و برنامه ریزی، شکستشون بدین و قهرمان زندگیتون بشین»
و آرزوتون برای من رو ذکر کنین.
و این که به مغزتون زیاد بها
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
با یک گزارش فیلم و سریال دیگه در خدمتون هستیم . در گزارش امروز قصد داریم دو سریال به همراه یک فیلم سینمایی به طور کامل معرفی کنیم . 
از آنجایی که فعلا وقت کافی برای نقد نویسی ندارم سعی کردم تمام نکات قوت و ضعف سریال به طور کامل بیان کنم . انشالله در یک فرصت بهتر حتما نقد شون براتون خواهم نوشتم . 
امیدوارم این گزارش فیلم و سریال براتون مفید و سود مند باشه . 

ادامه مطلب
سلام، امیدوارم حال همتون خوب باشه :)

من محمد هستم و قرار اینجا براتون کاملا علمی به عکاسی، فتوشاپ و نرم افزارهای مرتبط بپردازم. میخوام کمی از دلایل و اهدافم برای ساخت بلاگ ویزور و کانال تلویزیونی یک هنرمند براتون بگم...، پس با من در ادامه همراه بشید.
ادامه مطلب
سلام . اول یه توضیح مختصر بدم درباره اینجور مطالب. اینکه این ایده ها از سطح اینترنت جمع آوری شده و من براتون به صورت ایده و آموزش براتون اینجا میذارم.

ایده جا کلیدی چوبی
مواد اولیه مورد نیاز برای ساختن جا کلیدی
یک تکه چوب در ابعاد دلخواه - چسب کاغذی - تیغ {کاتر} برای رسم شکل یا طرح - رنگ و فرچه مخصوص ایره ای شکل { مثل کلیپ } و گیره نگهدارنده دسته کلید.

نمایش کلیپ با کیفیت اصلی
سلام. کدی که می خوام براتون به اشتراک بذارم برای زبان برنامه نویسی R هستش که میتونید در محیط RStudio ازش استفاده کنید. کافیه کد رو ک‍پی و در RStudio پیست کنید. کاربرد این کد برای زمانی هست که شما تعداد زیادی داده گسسته و غیر عددی دارید که میخواهید اون هارو کد گذاری کنید. برای مثال کد گذاری متغیر های مثل اسامی شهر ها یا اسامی داروها. خوبی این کد وابسته نبودن به زبان استفاده شده هست. یعنی هر زبانی که داده هاتون نوشته شده باشی (فارسی/انگلیسی) این کد براتو
وایییی 
همین الان شبکه نمایش داشت یه فیلم سینمایی نشون میداد اسمش *تصویر ذهنی* بود
فقط یه کلام بخوام توصیفش کنم: وحشتناککککککک جذاب و خفن
اصلا اینقد محوش شده بودم که فقط مونده بود تلویزیونو با چشام بخورم...
اصلا دو تا چشم واسه دیدنش کم بود با پوست و خون و رگ و قلب و مغز و ذهنم نگاهش کردم، حسش کردم
یعنی هنوز تو کفش موندم! اخه چقد یه فیلم میتونه خفن باشه
عاشق دختره که اسمش انا بود شده بودم اوایل فیلم! چقد این بشر خوب بازی میکرد لامصب باورم شده بود
من اینجام تو خونمون توی راه پله رو به روی یه لپ تاپم براتون تایپ میکنم . این جا همون جای که حس نوشتن پیدا میکنم به زودی از قطعه های کوچیک خونه و شهرم براتون عکس خواهم گرفت و راجب خیلی چیزها خواهم نوشت این روز ها حس میکنم دارم یه نفس درست درمون می کشم . 

یه لپ تاپ ، هارد اکسترنال  همین

پی نوشت اول : این جا خیلی بهم ریختس راستش نمیدونم من باید جمع کنم یا مامان :| فردا یه کارش میکنم .
پی نوشت دوم : اون کسیه ها برنج " سبز بهار " تو تصویر بالا می بینید جز ا
یکی از انجمن های دانشکده توی تابستون یه دوره پری کلینیک گذاشتن که سال بالاییا پرزنت میکنن مطالب رو امروز اولین جلسه اش بود. صادق هم که به تازگی رای آورده و وارد این انجمن شده کلی ذوق داشت و از این طرف به اون طرف می‌پرید( اگه بگم من با بیشترین رای بچه ها اولین نفر ورودی بودم که وارد شورای مرکزی یه انجمن دیگه شدم ریا میشه آیا؟!) جلسه شروع شد و آقای کاف ورودی ۹۴ که داشت پرزنت میکرد گفت یه سری اصطلاح رو بهتون بگم شاید نا آشنا باشه براتون ، جالبه برا
سلام بر دانش آموزان عزیز
 درس سیزدهم و چهاردهم و پانزدهم رو بخونید بعد از این که مطالعه کردید جواب  سوالات رو براتون نوشتم براتون میفرستم جوابش رو در کتاب علامت بزنید
به امید دیدار یا علی

دریافتعنوان: معارف7- استاد فراهانی- درس13و14و15حجم: 124 کیلوبایت 
با یک پست خبری دیگه درخدمت تون هستیم. این بار قرار ۱۰ سریال پر مخاطب در آسیا بهتون معرفی کنیم . طبق معمول بنده هیچ دخالتی در انتخاب یا رتبه بندی سریال ها نداشتم . این بار سعی کردم مرجع اصلی پست براتون بیارم امیدوارم هیچ سک و شبهه ای به وجود نیاد ! 
تجزیه و تحلیل رتبه بندی از نظر خودم در قسمت پی نوشت بیان کرده ام . امید دارم براتون سودمند بوده باشد .

ادامه مطلب
با یک پست خبری دیگه درخدمت تون هستیم. این بار قرار ۱۰ سریال پر مخاطب در آسیا بهتون معرفی کنیم . طبق معمول بنده هیچ دخالتی در انتخاب یا رتبه بندی سریال ها نداشتم . این بار سعی کردم مرجع اصلی پست براتون بیارم امیدوارم هیچ سک و شبهه ای به وجود نیاد ! 
تجزیه و تحلیل رتبه بندی از نظر خودم در قسمت پی نوشت بیان کرده ام . امید دارم براتون سودمند بوده باشد .

ادامه مطلب

ادامه مطلب
سلام من در این پست یک کتاب بسیار نادر و کمیاب (که متاسفانه انگلیسی هست) رو براتون گذاشتم. این کتاب که محصول Packt هستش درباره ساخت یک بازی HTML5 در گیم میکر استودیو می باشد. همون طور که گفتم انگلیسی هست و اگر ترجمه شد یا خودم ترجمه کردمش براتون تو همین وبلاگ میذارمش.
شرکت سازنده: Packt
تعداد صفحات: 364
نویسنده: Jason Lee Elliott
زبان: انگلیسی
باکس دانلود
در صورت دیدن هر گونه مشکل آن را به ما اطلاع بدهید.
لینک دانلود از مگا
حجم : 5مگابایت
شاید شما هم یکی از کسایی هستین که به سر و صدا خیلی حساسین و به هر دلیل تمرکز یا حتی خوابیدن براتون سخته... بعضیا موسیقی رو پیشنهاد میدن.. اما خود موسیقی باعث حواس پرتی میشه. پس اگه دارم کار عمیق انجام میدم چه طور توی محیط پر سر وصدا تمرکز کنم؟جوابش استفاده از ویس های white noise  هست. این نویزها با داشتن فرکانس های مختلف میتونن سر و صدای اطراف رو تا حد خوبی براتون بپوشونن و در عین حال باعث جلب توجه شما به خودشون هم نمیشن. برای خواب هم کاربرد دارن. مثلا
با سلام به همه شما کاربران گرامی
محمدحسین دوستعلی هستم کارشناس فقه و حقوق اسلامی.
ان‌شاء الله از امروز این افتخار رو دارم که در کیمیا فعالیت کنم. با توجه به این‌که زکات علم نشر اونه و با توجه به این‌که دوست داشتم دانسته‌هام رو در زمینه‌ی رشته‌ی تحصیلیم -حقوق- به اشتراک بذارم تا شاید مشکلی یا گرهی از کسی حل و باز بشه لذا تصمیم گرفتم یک روز در هفته، یعنی شنبه‌ها سوالات حقوقی رو که در زندگی روزمره برای همه‌مون پیش میاد رو در قالب پرسش و پاسخ
سلام خوبین دوستان امروزی یکی از بهترین سایت های کسب در آمد از اینترنتو معرفی می کنم خدمتون که خودم توش نزدیک 40 روزه فعال هستم و قشنگ دارم درامد کسب می کنم تو این سایت که براتون قرار می دم  هیچ نیازی به سرمایه گذاری یعنی گذاشتن نیست می تونید رایگان کار کنید و رایگان پول کسب کنید تنها کاری که شما باید بکنید این لینک که اینجا قرار داره رو کلیک کنید زیرمجموعه ای من بشین که اگر یه موقعه کمکی چیزی خواستین از صفحه اسکرین شات برام بفرستین اگه دیدم زی
خب دوستان و رفیقان،

امشب و شاید هم روزهای اینده

براتون یه خاطره واقعی از دوران مدرسه خودم تعریف خواهم کرد.

و اونجا درک خواهید کرد که چرا یه سری اخلاقها در من هست،

مثلا خجالتی هستم، مخصوصا وقتی یکی رو میشناسم، ولی خوب نمیشناسم، یعنی اولش که منو میبینین میگین واو این چه اجتماعی هست! ولی اون مال لحظه های اوله.
یا تا مدتها قوز میکردم و حتی الان هم این رو دارم، خفیف تر، ولی دارم،
یا برام بجه اوردن یه تابوی وحشتناک شده. الانم حس میکنم بچه اورد
اومدیم در مورد یک فرهنگ صحبت کنیم، فرهنگی که با قهوه فرانسه عجین شده و در ادامه درمورد طرز تهیه قهوه فرانسه براتون می‌نویسیم.
اگر از گردشگرایی که به کافه های فرانسه سر زدن، پرسیده باشین، حتما بهتون گفتن که بر خلاف کافه های ایرانی، وقتی شما توی یه کافی شاپ در شهر پاریس نشستین، هیچکس با شما کاری نداره، شما می تونید مدت ها از فضای کافه لذت ببرید، یه قهوه سفارش بدین و با موزیکی که براتون پخش می کنن از عطر گلهای دل انگیزی که برای آراستن محیط است
لطفا اگر عاشق مهندسی هستید، جای ما رو در علوم پایه تنگ نکنید. منت بر سر ما نذارید بابت اینکه مهندسی رو رها کردید و اومدید دنبال علوم پایه. اگر اومدید قطعا منافعی براتون داشته گرچه برام قابل‌درک نیست که چه‌طور می‌تونید کاری رو بکنید که علاقه‌ای بهش ندارید. شما حتی به انتخاب خودتون هم احترام نمی‌ذارید، یا شاید براتون نصرفیده شرایط دیگری رو انتخاب کنید. در هر صورت این انتخاب شماست. واقعا عجیبید و این وسط، کسی که خودخواه لقب می‌گیره، مایی
توضیحات بیشتر:سلام دوستان و کاربران عزیز براتون یه کتابی پیدا کردم که میتونه انگیزتون رو نسبت به درس خوندن در دوران دبیرستان که واقعا درس ها نسبت به راهنمایی سخت شده بیشتر کنه.امیدوارم براتون مفید باشه.
از: میلاد علیزاده
موضوع: کتاب‌های روانشناسی
۲۹ صفحه
فرمت: PDF
زبان: فارسی
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۸
دانلود کتاب
منبع:دانلود شده از سایتhttp://ketabesabz.com
سلام و احترام 
ترجمه صوتی دعای عهد برای اولین بار شنیدم، توی این ایام که نیاز به حس مثبت اندیشی داریم، براتون آدرس آپلودش رو میگذارم، انشا الله که بعد از شنیدن این ترجمه صوتی کلی اندیشه مثبت براتون اتفاق بیافته
http://uupload.ir/view/s8vc_معنای_فارسی_اهای_عهد.mp4/
قالب دو ستونه بلاگ بیان ریسپانسیو و بهینه شده برای موتورهای جستجو
دوستان لطفا حمایت کنید اگه تعداد فالوورام به 60 برسه یه قالب 3 ستونه ریسپانسیو و حرفه ای با 3 تا رنگ مختلف کد نویسی کردم که کدشو رایگان براتون قرار میدم
اگر هم تعداد لایک های این پست به 30 برسه 8 تا رنگ بندی مختلف برای این قالب آماده کردم که کدشو براتون قرار میدم
ادامه مطلب
خب بیاید همینجا همون کسایی که واقعا این واژه براشون عجیب و ناملموسه.
اینجا وبلاگ خودمه و من دوست دارم نظر شخصیم رو درباره این افراد بنویسم.
اصولا وقتی یه کلمه اینقدر براتون جنبه کنجکاوی و طنز داره؛ انگار مثلا گفتی سیب لاکپشتی و صندلی مغناطیسی. همینقدر براتون عجیبه.
این دسته از افراد دو رو دارن  اکثرا: خب اینکه ه واقعا نمیدونن و ندونستن شون دست خودشون نیست. در عین حال خودشون میخوان که ندونن خودشون دارن انتخاب میکنن که اطلاعات روانشناسی شون د
فری نت نامحدود ایرانسل
برای تمام افراد
با سرعت بالا 
بدون هیچ هزینه ایی 
خوب دوستان عزیزی که همیشه به دلیل نبود اینترنت با قیمت مناسب برای دانلود فایل های با حجم بالا به مشکل برمی‌خوردن امروز یه راحل براتون دارم اونم اینترنت رایگان ایرانسل بدون هیچ هزینه ایی (یعنی حتی اگر یه قرون هم رو سیمکارتتون هم نباشه بازم میتونید به دانلود بپردازید)
در رابطه به کسایی که فک میکنن دروغه هم بگم تنها راهی که بتونم بهتون ثابت کنم اینکه حتما در ادامه براتون
راهنمای چلنج های هفته اول فورتنایت
راهنمای کامل چلنج هارو با عکس و لوکیشن براتون آماده کردم
اگه موافق بودین ویدئو راهنمای چلنج هارو براتون ضبط میکنم
تمام چلنجارو تا آخرش براتون میذارم
برای دیدن راهنمای چلنج های هفته اول فورتنایت به ادامه مطلب مراجعه کنید
ادامه مطلب
مطلب کوتاه است . قهوه‌ باید تازه رُست باشد . قهوه‌ی مورد نیازتون رو‌ مستقیما از  رُستری بخرید .  چرا ؟ چون قهون باید تازه رُست باشه . یعنی از مدت برشته کاریش نگذشته باشه . کاری که اکثر قهوه فروشی ها توی شهر میکنن اینه که واسطه میشن و قهوه رو‌به صورت فله از رُستری های ناشناخته با قیمت پایین میخرن و مدت زیادی نگه میدارن و به صورت آسیاب شده و مونده بهتون میفروشن که باعث میشه طعم‌تلخی و موندگی بیش از حدی تو فنجونتون داشته باشید . قهوتون رو مستقیم

سلام . اول یه توضیح مختصر بدم درباره اینجور مطالب. اینکه این ایده ها از سطح اینترنت جمع آوری شده و من براتون به صورت ایده و آموزش براتون اینجا میذارم.
ایده جا کلیدی چوبی
مواد اولیه مورد نیاز برای ساختن جا کلیدی
یک تکه چوب در ابعاد دلخواه - چسب کاغذی - تیغ {کاتر} برای رسم شکل یا طرح - رنگ و فرچه مخصوص ایره ای شکل { مثل کلیپ } و گیره نگهدارنده دسته کلید.

نمایش کلیپ با کیفیت اصلی
نمونه سوال عدد های صحیح (بخش اول) رو در این پست براتون قرار دادم.1روز الی 2 روز بعد براتون ویدیوی حل این نمونه سوال رو قرار می دم.
جهت دانلود از دکمه دانلود استفاده نمایید:
.
.
.
.
.
                                                              دانلود
پسورد:www.riazihaftom.blog.ir
البته که من بهترین خوانندگان وب فارسی رو دارم و همه تون رده سنی -14 رو تو نوشته هاتون لحاظ می کنین؛ اما بذارین یه دقه چراغا رو خاموش کنم و با هم روراست باشیم. آیا شما هم از وقتی که مسائل جنسی رو یاد گرفتین تو حرف هاتون رِ به رِ از اعضا و جوارح میانی بدنتون استفاده می کنین؟ آیا شما از اونایی هستین که مزخرف بودن چیزها رو با میزان شباهتشون به مایعات و جامداتی که از بدن دفع میشه توصیف می کنن؟ آیا شما از اون اشخاص خنکی هستین که آدم وقتی جلوتون میگه فلا
امروز براتون کلی مطلب خوب و عالی اماده کردیم که خدمتتون ارائه میدیم ...
اگر میخواید بهترین عطر و ادکلن رو انتخاب کنید ما مطلب اموزش انتخاب عطر و ادکلن رو به شما توصیه میکنیم .
همچنین بهتون میگیم که نکاتی برای سلامتی دندان ها رو هم مشاهده کنید
دانلود نرم افزار winrar همیشه برای همه ما خوشایند بوده و هست !!
حتی اگر که بخواید بدونید چی بخوریم لاغر بشیم ؟ واقعا عالیه این مطلب
معرفی اسامی دخترانه خاص رو براتون در نظر گرفتیم که میتونید بخونید واقعا خو
امروز براتون کلی مطلب خوب و عالی اماده کردیم که خدمتتون ارائه میدیم ...
اگر میخواید بهترین عطر و ادکلن رو انتخاب کنید ما مطلب اموزش انتخاب عطر و ادکلن رو به شما توصیه میکنیم .
همچنین بهتون میگیم که نکاتی برای سلامتی دندان ها رو هم مشاهده کنید
دانلود نرم افزار winrar همیشه برای همه ما خوشایند بوده و هست !!
حتی اگر که بخواید بدونید چی بخوریم لاغر بشیم ؟ واقعا عالیه این مطلب
معرفی اسامی دخترانه خاص رو براتون در نظر گرفتیم که میتونید بخونید واقعا خو
دوستتون دارم و خیلی خیلی دلم براتون تنگ شده
از صمیم قلب
همگی باید بیشتر دلتون تنگ شده باشه ولی من خیلی دلم براتون تنگ شده 
سخت‌تر کار می‌کنم تا جیمین بهتری رو بهتون نشون بدم، همیشه ازتون ممنونم
ولی شما میدونید
ما با هم هستیم و خوشحالیم
این بخاطر اینه که سلامتیم و بیمار نیستیم
میدونستیدش، درسته؟
از صمیم قلب امیدوارم که همیشه سالم و شاد باشید
همگی دوران سختی دارند و لحظاتی مثل این وجود داره
میدونم همه نمی‌تونند درکش کنند
امیدوارم بتونیم ک
من از اون دسته از شکموهایی هستم که وقتی روزه میگیرم وقتی اذان مغرب رو میگن انگار بهم دنیا رو دادن عید فطر هم نگم براتون اصلا خود بهشت به روم باز میشه! حالا این یک بخش از داستان عید بخش دیگه اینکه چون عید میشه میرم سراغ کارهایی که من بهشون میگم بکش و خوشگلم کن ولی خب اکثر زن‌ها و دخترها راحت انجام میدن اما اگه به من باشه همین مناسبتی هم انجامش نمیدم و اون هم چیزی نیست جز برداشتن ابرو! یعنی برای من واقعا شکنجه است...
امروز به مناسبت عید هم با هر کس
تا الان یازده درس گرامر انگلیسی در این کانال قرار دادیم. برای اینکه هر یازده درس رو پیدا کنید کافیه هشتگ #گرامر_انگلیسی رو در کانال جستجو کنید تا همه درسها رو یکجا بیابید.
خوندن این 11 درس کمتر از یک ساعت وقت می‌گیره. اگر تا الان درس به درس با ما پیش اومدید، فردا یک مرور به همه درسها داشته باشید.اگر تا الان وقت نکردید و یا اصلا عضو کانال نیستید، فردا یک ساعت رو در نظر گرفته و درس‌های یک تا یازدهم رو بخونید.
با ما همراه باشید. به جز گرامر ما به دیگ
نه ساله من توی این شرکتم و قطعا مدیر مالی یکی از شرکتها سابقه کارش از من بیشتره، امروز زنگ زدن که قیمت گذاری ای که اول ماه براتون فرستاده بودم رو انجام ندادید، منم گفتم امکان نداره انجام نداده باشم، گفت قیمت نیومده بشینه، گفتم باشه تا نیم ساعت دیگه چک میکنم براتون، داد و هوار و فریاد که نههههه مدیرعامل داره میره خارج از کشور و این و لازم داریم و کوفت و درد و زهرمار
وسط کار دیگه ای بودم و ولش کردم گفتم کار این احمق و انجام بدم، رفتم انجام بدم می
سلام

اول از همه دلم براتون تنگ شده بود :(
دقیقا یه روز قبل اعتراضات و قطعی نت به خودم قول دادم بیام بیان و بوم! کلا بی نت شدم
الان با نت دوشنبه سوری اینجام که متاسفانه چون تا ساعت 5 بیشتر نیست نمیرسم پست بذارم -اما- خداروشکر شبانه دارم، میام از حال و هوای این روزام براتون میگم
به امید وصل شدن نت سایت های خارجی + تلگرام واسه اونایی که کار واجب دارن
من که کار خاصی ندارم اما دلم واسه بنگتن یه ذره شده T-T (آرمیا درک میکنن)

فعلا خدانگهدار! روزتون بنفش
وایییی 
همین الان شبکه نمایش داشت یه فیلم سینمایی نشون میداد اسمش *تصویر ذهنی* بود
فقط یه کلام بخوام توصیفش کنم: وحشتناککککککک جذاب و خفن
اصلا اینقد محوش شده بودم که فقط مونده بود تلویزیونو با چشام بخورم...
اصلا دو تا چشم واسه دیدنش کم بود با پوست و خون و رگ و قلب و مغز و ذهنم نگاهش کردم، حسش کردم
یعنی هنوز تو کفش موندم! اخه چقد یه فیلم میتونه خفن باشه
عاشق دختره که اسمش انا بود شده بودم اوایل فیلم! چقد این بشر خوب بازی میکرد لامصب باورم شده بود
از قشنگیای زندگی براتون بگم؟⁦☺️⁩
ظهر در حالی که با خودم فکر میکردم چجوری سیرابی و شیردان رو تو معدم فرو کنم(جز برنامه‌ غذایی جدیدمه)زنگ خونه رو میزنن و با این صحنه روبرو میشم+
ی پیرزن پیرمرد همسایمونه که نگم از مهربونیشون براتون
هر دفعه میبینمش با ذوق بغل و بوسم می‌کنه میگه تو مثل دختر خودمی و خدا رو شکر که اومدی اینجا...
منم مثل مادر جونم دوستش دارم واقعااا⁦
راستش با اینک خونه ای ک  الان هستیم به شدت داغون و قدیمی‌ها و اوایل که اینجا اوم
روز خیلی خوبی بود!از لحاظ کاری منظورمه!
خیلی چیزا درباره حوزه کاریم ( ادویه جات متمرکز رو فلفل قرمز ) یاد گرفتم!
چه دنیای بزرگیه این تجارت و چه آموزگار مقتدریه!شاید تا تجربش نکنید حسم رو خوب متوجه نشید! 
بهترین معلم شما مشتریاتون هستن!اینو به عینه هرروز دارم تجربه می کنم.
خاک تجارت خوردن یعنی خرد شدن پیش مشتریات به بهای یادگیری تجربه های جدید..
تجربه هایی که شاید شما رو از تاجر تازه کار تبدیل به تاجر واقعی کنه...
شاید براتون جالب باشه ۹۹٪ کار من
سلام دوستان عزیز امیدوارم حالتون عالی باشه و اخرین روز سال 1398 رو هم بخوبی بگذرونید.
امروز میخوام درمورد تجربه خودم که بدست اوردم یکم براتون بنویسیم . تجربه ای که شاید در اویل برنامه نویسی بهش فکر نکنید ولی خب هست دیگه و اونم سخت ترین قسمت برنامه نویسیه . بنظر من سخت ترین قسمت در جایگاه برنامه نویسی استفاده  از تکنولوژیه که یادش گرفتیم، مرحله ای که با رد کردنش وارد جریان های جذاب تری میشیم ، البته که نظرات ممکنه متفاوت باشه اما این نظر منه. و
سلام عزیزای دلم،
امروز از پایان یه دنیا و شروع دنیای جدید براتون حرف میزنم.راستش دیگه از مدیریت خسته شده بودم .یه روز یه ایمیل به دستم رسید که تو دیگه مدیر نیستی منم که تمام زحمات این چند وقت رو بی ثمر دیده بودم از این تصمیم بدون قید و شرط استقبال کردم .کاش میتونستم متن ایمیل رو براتون کپی کنم تا بفهمید آدمها چه طوری کارهای غلط رو توجیه میکنند .بعد از چند روز مدیرعامل صدام کرد و گفت حقوقت خیلی زیاده یه کاری کن که ارزشش رو داشته باشی ومن  نمیتون
من یه مدتیه که یه موضوع ذهنم رو مشغول کرده و اونم اینه که چه چهره ای دقیقا بانمک یا بامزه محسوب میشه؟ شما چهره چه افرادی براتون بانمک و چهره چه افرادی براتون بی نمک به نظر می رسه؟ دقت کنید من درباره چهره صحبت می کنم، کاری با شخصیت فرد ندارم، چون که چهره بعضی آدم ها گویا یه جوریه که بقیه هی بهشون میگن، آخی چه بانمکه، چه گوگولیه و ...
ما یه پسر خوشگلی تو دانشگاه مون داریم که خیلی قیافه ش بی بی فیسه و شبیه پسرهای نوجوونه و همه میگن آخی این چه خوشگل و
ادی هزل از گیتاریستای خوبِ سبک فانک که الان براتون دوتا ترک ازش براتون گذاشتم. ترک اول Maggot Brain از آلبومی به همین نامه که توسط گروه Funkadelic ساخته و منتشر شده و ادی هزل قبلا توی این گروه فعالیت داشته. ترک دوم، ترکی از بیتلز هستش که ادی هزل کاورش کرده و توی آلبوم شخصی خودش به نام Game Dame and Guitar Thang منتشرش کرده. 
دانلود ترک Maggot Brain
دانلود ترک I Want You (She's So Heavy)

سلام خوبین دوستان امروزی یکی از بهترین سایت های کسب در آمد از اینترنتو معرفی می کنم خدمتون که خودم توش نزدیک 40 روزه فعال هستم و قشنگ دارم درامد کسب می کنم تو این سایت که براتون قرار می دم  هیچ نیازی به سرمایه گذاری یعنی گذاشتن نیست می تونید رایگان کار کنید و رایگان پول کسب کنید تنها کاری که شما باید بکنید این لینک که اینجا قرار داره رو کلیک کنید زیرمجموعه ای من بشین که اگر یه موقعه کمکی چیزی خواستین از صفحه اسکرین شات برام بفرستین اگه دیدم ز
سلام به بر و بچه‌های مدرسه ادب
اعیاد به شما مبارک
حتماً شما هم مثل خیلی از مردم ایران و جهان، برای کمک به قطع زنجیره گسترش ویروس کرونا در منزل می‌مونین. به همین دلیل فرصت زیادی پیدا کرده‌این که احتمالاً برای پر کردن اون دنبال پیشنهادات سازنده هستین. من یه سری پیشنهاد دارم که اگر مجالی باشه براتون مواردیش رو بیان می‌کنم.
یکی از کارهای خوب در این ایام تعطیلی، که هم به گذر زمان کمک می‌کنه و هم برای تقویت قوای مغزی مناسبه، حل جدول و معماست. شم
دانلود فیلم A Round Trip To Love

فیلم boy love چینی هستش تا قسمت دومش اومده که هر دوتا رو براتون گذاشتم ..
خلاصه داستان هم واقعااااا خلاصه میگم چون نمیخوام اسپویل شه .. 
لوفانگ یه پسر ثروتمنده که وارث کمپانی لوشی هستش و عاشق همکلاسیش شوچان که یه پسر از قشر معمولی و تقریبا فقیر هستش میشه .. و وقتی مسئولین مدرسه میفهمن به والدینشون میگن و ....
.
یعنی دیگه دقیقا امروز بعد از اینکه از پیدا کردن کیفیت بهتر همراه با زیرنویسش پشیمون شدمو تصمیم گرفتم بعد از کلیک روی
اون دکتری خوبه که وقتی سرماخوردی میری پیشش همون اول برمیداره "چرک خشک کن" قوی مینویسه برات ؟
اون دکتره خوبه که وقتی بهش میگی سوزش و تکرر ادرار دارم درجا برات سیپروفلوکساسین و ... مینویسه؟ 
جونم براتون بگه که... همین دکترای خوب ، باعث شدند که تا سال 2050 دیگه هیییچ آنتی بیوتیکی کار نکنه . [ همون طور که الآن کلی از باکتری ها به آنتی بیوتیکها نسل اول و دوم مقاوم شده ان ...]
مریض جلو روته ، آنتی بیوتیک هم تو دستت،  ولی مثل دوران قبل از کشف آنتی بیوتیک میمی
شما وقتی می‌بینی یه‌چیزی به یکی می‌گی، دو روز بعد از بقالی سر کوچه می‌شنوی، به‌جای این‌که به روش بیاری، کلاً حرف نزن باش دیگه. 

× دارم به خوبی با استثنائات زندگی‌م کنار می‌یام. 
×× از اون اجاق چهارشعله گفته بودم براتون، من تصمیم‌م ُ گرفتم. می‌دونم می‌خوام کدوم شعله‌ها رو خاموش کنم.

اول از همه با یه معرفی شروع میکنم
آرمی ها سلام میتونید کارلا صدام کنید
5 ساله آرمی ام و مثل همه ی شما عاشششق بی تی اسم
این سایت رو به وجود آوردم که داخلش عکس های بی تی اس رو با کیفیت مناسب براتون در دسترس کنم.
از حالت فایل زیپ در آوردم به صورت عکس تکی تکی براتون میزارم اینطوری حجمشون کم و راحت تر میتونید دانلود کنید.
داخل سایت btspic بخشی رو قرار میدم که به نام {درخواستی ها } تا شما بتونین عکسایی که نتونستین تا به حال پیدا کنین یا عکس از کاپل مورد علا
این پست رو بخونید. 
+ رامین یه مخاطب مونث داشت، قبلنا براش کامنت میذاشت که : چیه شما پسرا هی سربازی سربازی میکنید! خب ما دخترا هم تو اشپزخونه خدمت میکنیم!!
البته که بنده جر دادم آن دهان را. و البته که رامین خیلی با تربیت تر و خیلی باشخصیت تر از اونه که بخواد در جواب این مخاطباش چیزی بگه. حالا جان کلام اینکه مثل اون خانوم نباشیم. اگر با رویه وبلاگی مشکل داریم، میتونیم نظرات منفی و صد من یه غازمون رو برا خودمون نگه داریم و آنفالو کنیم! آنفالو برعکس
سلام به همه ی شما عزیزان دل حالتون چطور است؟ نمیدونم خوب هستید یا نه یا شاید هم خوی نیستید خب بسه دیگه این صحبت های الکی بیاید یکم بهتون آشپزی یاد بدم اول ببینم شما زیان انگلیسی تون قوی هست یا نه چون اگر انگلیسی ضعیفی دارید به دردسر می افتید هااا بهتون گفته باشم بعد نگید ما نمی دونستیم پس من الان به شما گفتم که اگر میخواید مسلط بشید و کامل دستور پخت غذاهایی که لینکش در ادامه براتون گذاشتم رو یاد بگیرید باید انگلیسیتون قوی باشه خب کافیه بیاید

سلام
فایل روت سامسونگ A30 با مدل a305F باینری U1 رو براتون آماده کردیم ، برای رایت این فایل حتما باید FRP ، OEM و KG غیرفعال باشند.
همچنین پس از رایت فایل بابد برنامه MAGISK رو نصب کنید.
بعد رایت فایل تمام اطلاعات گوشی پاک خواهد شد.
فایل بازگردانی گوشی به حالت اولیه در صورت خطای KG که متن only official released binaries are allowed در بالا صفحه قرار داده میشه رو هم براتون گذاشتیم که در صورت رایت اون فایل گوشی به حالت قبلی برمیگرده.

قیمت 5000 تومان

سلام این وبلاگ در حال ساخته و هنوز پستی نمایش داده نمیشه......لطفا شکیبا باشید خخخخخخخ
نه جدا یه مقدار صبر کنید تا من با کلی سوپرایز بیام........
                                                           با کلی پست کی پاپی باحال........
                                                                         مرسی دوستام.........
                     بگین بیوگرافی چه گروهی رو می خواین براتون بزارم
رفقا کنکوری سلام !!!
امیدوارم تا حالا بهترین ها براتون رقم خورده باشه و اونایی که کنکور دادن از نتیجشون راضی بوده باشن.
یادتون باشه موفقیت معنیش این نیس که رتبه برتر بشی ، موفقیت یعنی این که نتیجه زحماتتو ببینی و بدونی تلاشت به ثمر نشسته.اینه که لذت بخشه
الان هر کدوم از شما رفقایی که تازه کنکور دادید ؛ کوهی از تجربه رو دارید با خودتون میکشید!! لطفا تجربیاتتون را با ما به اشتراک بگذارید .
آی دی پیج اینستامون رو هم میزاریم براتون که اونجا بیشتر ب
بعضی چیزا یهو عوض میشه یهو تغییر میکنه تو یه ثانیه حتی تو یه لحظه 
جایی خونده بودم فاصله ی نفرت و دوس داشتن یه تار موئه 
کاملا درسته 
بعضی وقتا آدم به جایی می رسه که برای کسی که همه ی خودشو وقتی خرج میکنه و میزاره وسط دیگه ذره ای اهمیت قائل نیست دیگه با دیدن عکساش نمی گه یادش بخیر فلان زمان دیگه نمی گه چقدر دلم تنگ شد براش دیگه با شنیدن آهنگی که اونو یادش میندازه حال نمیکنه و میزنه اهنگ بعدی 
حسی شبیه به بی حسیه بی اهمیتی نه حتی نفرت 
نزارین ادم
تا زمانی که واقعا به این پی نبرید که پول رفته رفته به دست می آید نمی توانید انتظار داشته باشید در زندگی خود پول به دست بیاورید.
زیرا افکاری که بر پایه ترس هستند، ذهن شما را به هم می ریزند در نتیجه به جای دریافت یک پیامد مثبت، بیش از بیش شما را جذب افکار منفی می کنند.
اکنون ما به شما نشان خواهیم داد چگونه به موفقیت در محیط کار دست پیدا کنید و نگرش تان را مثبت کنید.
لازمه موفقیت در محیط کار حرفه ای عمل کردن است.
راه اندازی کسب و کار آرزوی خیلی از ماس
خب در این قسمت میخوایم با اشکال موجود در فتوشاپ کار کنیم.
اول از همه یک پروژه با ابعاد (700*700) ایجاد کنید(ابعاد رو میتونید بصورت دلخواهم وارد کنید.)
از بخش Toolbar یا ToolBox   ابزار شکل رو انتخاب کنید.

با کلیک راست کردن بر روی ابزار منویی سمت راستش نمایان میشه که میتونین شکل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
اولین ابزار مربع/مستطیل هستش . دومی مربع / مستطیل هستش با زاویه های خمیده
ابزار سوم دایره/لوزی هست  . چهارمین ابزارمون چند ضلعی هستش
پنجمی خط هستش و آخر
خب در این قسمت میخوایم با اشکال موجود در فتوشاپ کار کنیم.
اول از همه یک پروژه با ابعاد (700*700) ایجاد کنید(ابعاد رو میتونید بصورت دلخواهم وارد کنید.)
از بخش Toolbar یا ToolBox   ابزار شکل رو انتخاب کنید.

با کلیک راست کردن بر روی ابزار منویی سمت راستش نمایان میشه که میتونین شکل مورد نظرتون رو انتخاب کنید.
اولین ابزار مربع/مستطیل هستش . دومی مربع / مستطیل هستش با زاویه های خمیده
ابزار سوم دایره/لوزی هست  . چهارمین ابزارمون چند ضلعی هستش
پنجمی خط هستش و آخر
یکی از سرگرمی های جوانان در فضای مجازی چت کردن است و ما نیز تصمیم گرفتیم تا گروه چت واتساپ رو راه اندازی کینم تا شما بیان در گروه و با دوستان خودتون چت کنید.
گروه چت واتساپ یکی از روشهای گپ دوستانه در واتساپ هست و احترام به همدیگر از شروط اصلی گروه چت واتساپ هست و از همه شما درخواست میکنم که به این موضوع اهمیت بدین.
گروه رو به دوستان خود معرفی کنید تا یک گروه شلوغ خوب داشته باشیم و بتونیم از صحبت های همدیگر استفاده کنیم ، از همه افرادی که به گرو
ورلکوک چیه؟
ورلکوک یک تفکر است،جامعه ای که از متفکران،جادوگران و اشخاص دیگر تشکیل شده،
من رهبر انها هستم،قوانین را طرح می کنم.
اگه براتون سوال بود که ورلکوک چیه؟ کلمات کلیدی زیر را سرچ کنید:
ویکا،نکرونومیکون،جادو،کراو ماگا،کاراگاه،تعوری توطعه
سلام
دوستان گلم
آهنگ بعدی که میخوام براتون پست کنم
آهنگ سیم آخر هست این ترک در سبک اجتماعی-دلنوشت هستش
که دراستودیو احسان آزاد ضیط شد و میکس و مستر کارهم با احسان آزاد بود
در این ترک من (عرفان صوفی) با ابی دانته فیت دادم که کار ابی رو هم خیلی دوس دارم 
این دومین همکاری من با دانته بود که میتونید از لینک زیر دانلود کنید و لدت ببرید

آهنگ صوفی و دانته - سیم آخر

متن آهنگ رو براتون میزارم در ادامه مطلب
ادامه مطلب
فکر کنم اردیبهشت صدای گلایه هایم را شنید که چنین هدیه ای را به من عطا کرد(:امروز از آن روز هایی ست که دلم میخواهد جیغ بزنم و بگم منم میتونم خوشحال باشم..درست همون ثانیه هایی که آرزوم بر آورده میشه...
امروز هم تولد عزیز جان،هیوا خانومه(:

همم جشن امضای یکی از نویسندگان محبوبم...
و خوشحالم که میتونم به اولی بلند تبریک بگم
و همچنین اجازه صادره شده جهت تنهایی رفتن به نمایشگاه کتاب به دستم رسید(:
فکر کنم برای اولین بار باشه که قراره به تنهایی تا یک مسیر
دیروز بعد از اینکه از حرم اومدم بیرون، از نمایشگاه نزدیک حرم کتاب سلام بر ابراهیم جلد یک و دو رو خریدم.انقدر که تعریفشو شنیدم باعث شد تا کتابشو بخرم.چند صفحه ای رو ازش خوندم فعلا.به احتمال زیاد قسمت هاییشو که خوشم اومد می نویسم براتون.
یادمه سال پیش گفتم دیگه خوب شد محرم کامل از سال تحصیلی و ترم های دانشگاه میاد بیرون و از سال بعد با خیال راحت میرسم به  محرم...جونم براتون بگه امسال توو همین بازه باید 3 تا درس ارائه استاد پاس کنم.

هر گه که گویم این دل ریشم درست شدبر وی پراکند نمکی از ملاحتش!#سعدی
این جلسه میخوایم یک عکسی رو به فتوشاپ اضافه بکنیم
برنامه فتوشاپ رو اجرا کنید
بعد از اجرا کردن برنامه از منوی فایل بر روی Open کلیک کنید.
بعدش کادری همانند کادر زیر براتون به نمایش درمیاد . با استفاده از اون کادر یک عکسی رو از فایلهاتون انتخاب کنید.

بعد از انتخاب فایل دلخواهتون روی Open کلیک کنید.
خواهید دید که یک پروژه جدید به اسم همون عکسی که انتخاب کردین براتون ساخته میشه و اون عکسه انتخابیتون هم به پروژه اضافه میشه.

الان میتونید هرگونه تغییرا
این جلسه میخوایم یک عکسی رو به فتوشاپ اضافه بکنیم
برنامه فتوشاپ رو اجرا کنید
بعد از اجرا کردن برنامه از منوی فایل بر روی Open کلیک کنید.
بعدش کادری همانند کادر زیر براتون به نمایش درمیاد . با استفاده از اون کادر یک عکسی رو از فایلهاتون انتخاب کنید.

بعد از انتخاب فایل دلخواهتون روی Open کلیک کنید.
خواهید دید که یک پروژه جدید به اسم همون عکسی که انتخاب کردین براتون ساخته میشه و اون عکسه انتخابیتون هم به پروژه اضافه میشه.

الان میتونید هرگونه تغییرا
بچه ها من به نکاتی درباره زندگی پی بردم که دیدم بدک نیس به شما هم بگم.
اول اینکه از هر دست بدی از همون دست پس میگیری!
دوماینکه بچه ها اگر چیزی میخواین بهتره یه معلم یا کلاس خوب پیدا کنین و شروعش کنید. تمرینات رو انجام بدین و اگه به اشکالی برخوردین از استاد بپرسین. ایتطوری هر سری پیشرفت میکنین تو اون زمینه و بیشتر براتون جا میفته.
آهنگ خلخال محسن شریفیانو برای بار n ام پلی میکنم  و مثل بار اول خرکیف میشم از شنیدنش

دمت گرم محسن خان شریفیان ه جاااننن

خدا قربونش برم تو خلقت این بشر کاریزما رو با رسم شکل توضیح داده
صداش، اخماش، خنده هاش، نگاهش، نگاهش، نگاهش،....

خلاصه نگم براتون
من برم بمیرم اصن
اخیرا بعضی وبلاگ نویس ها خیلی علاقه دارن که بزنن وبلاگ خودشون رو نیست و نابود کنن و این وسط ، خب یکی دوست داره آرشیو اون وب رو داشته باشه و مجدد بخونتش
اخه چرا میزنید وبتونو حذف میکنید؟ شامل خودمم میشه ؟ چرا آخه؟ ماجراهای خواستگاری؟ توت؟ زالی؟ مهربان؟ مهتاب یا گیسو ؟خانم سوگند بانو ؟ کاچی ؟؟؟ نبات ؟
دوستان خسته نباشید .

ولش کن . به این لینک (اینجا)  برید و یه صفحه براتون میاد که بهتون توضیح میدم.

1.تو کادر شماره 1 ، ادرس وبلاگ یا وب سایت مدن
بیشتر از هفت هفته نبودم
اتفاقات زیادی افتاد
وارد دنیایی شده بودم که زمان و مکان ختم میشد به ساعت روی دیوار...
خودتون چطورید؟
مرسی از کامنتاتون
حقیقتا وقت نمیکردم بیام بیان و سر بزنم
کلی پست گذاشتید...
دلم براتون تنگ شده بود
.....
پ.ن
فردا شب میام میگم چ کارا کردم و چرا نبودم و این حرفا
 سلام  
بچه  ها خوبید خوشین 
امیدوارم که هم خوش باشید هم سرحال و هم دنیاتون بی غم 
بی غم امد  چ خبر چیشدع 
کی هست  کی رفته کی جدید امدع بگید بشناسیمتون 
یه مدت نبودم    ولی ک کنم دوباره برگشتم 
 واقعا نمیدونم که درمورد چی بنویسم براتون  قبلا یکم شادو شنگول تر بودیم 
حالا یکاریش میکنیم نگران نباشید 
و اما دیگه چخبر
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
بنده جواد راد هستم و در این وبلاگ قصد دارم آموزشهایی به زبان آسان و تقریبا عامیانه در خصوص آموزش وردپرس و طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی که خودم هم تدریس کردم و هم تجربیاتی در این زمینه ها دارم براتون باز گو کنم.
شما هم اگه سئوالی داشتید در این خصوص خوشحال میشم بازگو کنید و بتونم جواب شما رو بدم یا اینکه با اشتراک گذاری سئوال شما به جواب برسیم.
قصد دارم در آینده بسیار نزدیک مسائل جالب و به درد خوری از
با سلام و عرض ادب خدمت شما عزیزان
بنده جواد راد هستم و در این وبلاگ قصد دارم آموزشهایی به زبان آسان و تقریبا عامیانه در خصوص آموزش وردپرس و طراحی سایت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی که خودم هم تدریس کردم و هم تجربیاتی در این زمینه ها دارم براتون باز گو کنم.
شما هم اگه سئوالی داشتید در این خصوص خوشحال میشم بازگو کنید و بتونم جواب شما رو بدم یا اینکه با اشتراک گذاری سئوال شما به جواب برسیم.
قصد دارم در آینده بسیار نزدیک مسائل جالب و به درد خوری از
من کلا همیشه همه غذاهارو دوس دارم و میخورم ولی از دست روزگار یه غذایی هس که دوس ندارم و مامانم عاشقشههههه :/ امروزم همون غذاس مامانم کلی ذوق داره برا این غذا ولی من به ناامیدترین حالت یه گوشه نشستم براتون پست میزارم :) 
این غذای سنتی شهرمون و اسمش هم گوشت ولوبیاست و شبیه آش شله قلمکار.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها